PROSÍM POZOR, Z RODINNÝCH DŮVODŮ MŮŽE NAŠE ODPOVĚĎ NA VAŠE DOTAZY TRVAT V TĚCHTO DNECH O NĚCO DÉLE. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

KARTY NA KROUŽKU

KARTY - příprava na manželství - na kroužku. 

Dostupnost Skladem
Kód: 60
525 Kč
KARTY NA KROUŽKU

KARTY připravené pro rodinná centra, kavárny a skupiny přátel, kteří chtějí z jednoho balení karet získat co nejvíce.

V limitované edici nabízíme organizátorům akcí pro snoubence i mladé manžele KARTY na kroužku. Nákupem této verze KARET budete moci dopřát až 7 párům možnost strávit večer smysluplnými rozhovory, při kterých mohou prohloubit svůj vztah. 

Na rozdíl od klasické verze KARET jsou v rohu procvaknuté a díky praktickému kovovému kroužku se s nimi dá snadno pracovat, aniž by se poztrácely. Kromě jednoho velkého kroužku, který udrží pohromadě všechny karty, Vám zašleme i 7 malých kroužků určených k rozdělení karet podle barev. Když takto rozdělíte KARTY na 7 barevných verzí, budete mít pro svou skupinku sedmi párů připravena témata k hovorům.  Každá barva obsahuje 7 karet s tématy ze všech oblastí (Sebepoznání, Minulost, Záliby, Volný čas, Svatba, Domácnost, Zápisník), takže budou mít páry stále možnost si vybírat, o čem se budou chtít bavit. Doporučujeme všem, kteří chtějí např. v rámci Národního týdne manželství ve své obci připravit nějakou akci, ale stále neví, co by zorganizovali.

...............................................................................

Karty jsou určené párům, které se rozhodly pro společný život. Slouží k hlubšímu poznání jeden druhého a obsahují i prakticky zaměřené otázky např. z oblasti společného hospodaření či trávení volného času.

Karetní hra obsahuje 49 karet, které mají párům pomoci lépe se připravit na vstup do manželství a na vše, co společný život přináší. 225 otázek rozdělených do 49 témat ze 7 oblastí přináší inspiraci ke smysluplným rozhovorům.

 

Rozměr karty: 8x12 cm

Krabička: z tvrdého kartonu s praktickým magnetickým zavíráním

1x velký rozepínací kovový kroužek

7x malý rozepínací kovový kroužek